Збив 18-річного пішохода і втік: на Львівщині шукають винуватця аварії
Правоохоронці просять зголоситись очевидців дорожньо-транспортної пригоди, що сталась 7 липня, близько 22.30 год., на вулиці Трускавецькій, у місті Стебник. Про це повідомила речник Нацполіції Львівщини Світлана Добровольська.
«Встановлено, що невідомий водій, керуючи невстановленим автомобілем, ймовірно, «Шкода Октавія», скоїв наїзд на пішохода — 18-річного місцевого мешканця, після чого втік з місця події. Внаслідок наїзду, хлопець отримав тілесні ушкодження та був доправлений у лікарню», — йдеться у повідомленні.
За фактом події відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху) КК України.
Максимальне покарання, передбачене санкцією статті — до трьох років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на термін до трьох років.
Усіх, хто був очевидцем скоєння цієї ДТП або володіє інформацією, що допоможе встановити особу водія-втікача, просимо зголоситись на оперативну лінію «102».
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- На Закарпатті керівник відділення Укрпошти ухилявся від мобілізації, посилаючись на свою належність до Свідків Єгови
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- «Я молодший за Путіна, це важливо», - Зеленський
- Зеленський заявив, що росія найближчими днями може завдати нового масованого удару
Найчитаніше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- У селі на Львівщині вилучили ракету Х-47М2 «Кинжал»
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині 29 людей госпіталізували після відвідування Буковелю
Коментарі