Здійснили дитячу мрію: у Харкові до лав патрульної поліції прийняли важкохворого хлопчика (відео)
У Харкові в День захисту дітей правоохоронці здійснили мрію важкохворого 9-річного хлопчика, який бореться з важкою недугою. Про це розповіли у пресслужбі патрульної поліції Харківської області.
«Однією з найзаповітніших мрій Ростислава Губіна було приєднатися до лав патрульної поліції. Вчора він втілив свою мрію в життя — хлопчик урочисто склав присягу та разом з колегами вирушив на своє перше патрулювання», — розповіли у поліції.
Зазначається, що 9-річний Ростислав бореться з важкою недугою.
«Але ми віримо, що йому обов’язково вдасться одужати, адже Ростик справжній боєць, якого завжди готові підтримати поліцейські всієї країни», — додали правоохоронці.
https://youtu.be/fjBX6D3Wftw
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі