Зеленська заявила, що українцям загрожує «смертельна небезпека»

Перша леді стурбована через фінансову підтримку

Перша леді України Олена Зеленська попередила, якщо країни Заходу не продовжать фінансову підтримку, українцям загрожує «смертельна небезпека». Про це перша леді України сказала в інтервʼю ВВС.

За кілька годин після чергової російської ракетної атаки Зеленська сказала: «Якщо втомиться світ, вони просто дозволять нам загинути».

З моменту повномасштабного вторгнення Росії в Україну минуло вже майже два роки, перша леді серйозно стурбована затримками у фінансуванні.

В інтервʼю вона сказала, що загроза сповільнення допомоги - це «смертельно небезпечно» для України.

Олена Зеленська сказала: «Нам дуже потрібна допомога. Якщо простими словами, ми не можемо втомитися від цієї ситуації, тому що інакше ми загинемо. А якщо втомиться світ, вони просто дозволять нам загинути».

Перша леді додала: «Нам дуже боляче, коли ми бачимо знаки того, що палке бажання допомагати може зменшуватися. Для нас це питання життя, тому нам дійсно боляче за цим спостерігати».

Читайте також: Україна зможе почати новий контрнаступ у 2025 році, якщо переживе 2024-й

Очевидно, що ставлення міжнародної спільноти до України почало змінюватися, а абсолютну підтримку Вашингтона вже складно гарантувати - однак війна в Україні далека від закінчення.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт