Зеленський попередив про непрості битви і непростий час попереду

Попереду ще великий шлях

ФОТО: Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що попереду Україну очікують непрості битви і непростий час. Про це глава держави сказав у Чернігові з нагоди річниці звільнення північних областей України від російської окупації.

«Вже понад 400 днів ми всі разом захищаємо нашу державу в цій повномасштабній війні. Після звільнення наших північних регіонів ми змогли також повернути український прапор багатьом містам, селам нашої Харківщини, нашого півдня, восени – нашої Херсонщини і Херсону. Попереду ще великий шлях, ще непрості битви, непростий час. Але у нас є досвід. Досвід того, що дозволяє нам українцям перемагати, бути на своїй землі і боротися, і берегти нашу, перш за все, внутрішню єдність, допомагати кожному і кожній, хто поруч б'ється за Україну, хто працює заради України, дбає про нашу державу, про нашу Україну», – наголосив Зеленський. 

Читайте також, Зеленський про контрнаступ ЗСУ: росіяни ще мають час піти, інакше - знищимо.

Він зазначив, що важливо «бути фортецею на рівні особистому та свого містечка, селища, міста, і щоб фортецею ми залишались на рівні всієї держави, всієї України».

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк