Зеленський повідомив, що лише частину ракет і «шахедів» вдалося збити

Вранішня масована атака

Президент України Володимир Зеленський повідмив, що Росія застосувала понад 40 ракет та ще близько 40 ударних дронів, частину ракет і «шахедів» вдалося збити. 

Російські терористи знову цілили саме по об’єктах критичної інфраструктури. Був черговий підлий ракетний удар по Харкову та Харківській області. Мішенню стали також об’єкти в інших областях: Київській, Запорізькій, Одеській та Львівській. 

"Кожен із наших сусідів у Європі, кожен з інших партнерів бачить, наскільки критичною є потреба України в ППО. Саме тут, саме зараз, саме нашою можливістю подолати російський терор світ може довести, що всі однаково сприймають терор як злочин. Якщо ж Росії буде дозволено й надалі це робити, якщо російські ракети й «шахеди» битимуть не тільки по Україні, а й по рішучості партнерів, це буде глобальним дозволом на терор.

Потрібна ППО та інша оборонна підтримка, а не заплющування очей і довгі дискусії.

Читайте також: Голова ОВА повідомив деталі масованої атаки на Львівщину

Дякую всім у світі, хто справді дієво підтримує нашу українську боротьбу за життя. Дякую всім лідерам, які не мовчатимуть, які продовжать допомагати нам і засуджувати російський терор." - написав Зеленський.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт