Зеленський розповів, чи запросять путіна на наступний Саміт миру щодо України
Також президент України висловив упевненість, що США і Китай могли б покласти край війні в Україн
Президент України Володимир Зеленський не виключив, що Путіна запросять на наступний Саміт миру. Однак, на думку Зеленського, росіський диктатор навряд приїде на захід, оскільки він «надто наляканий», щоб сісти за стіл переговорів.
Про це глава української держави сказав в інтерв'ю Bloomberg.
У зв'язку з цим «найближчим часом» мирний діалог із Росією не розпочнеться, а для того, щоб конфлікт «закінчився справедливо для України та всього світу», потрібні спільні дії США та Китаю, зазначив Зеленський.
На його думку, Вашингтон і Пекін, якщо вони «залишать осторонь свої розбіжності», можуть виступити посередниками для завершення війни.
Читайте також: Орбан у Києві зробив пропозицію Зеленському про припинення вогню
При цьому Пекін має відігравати «серйозну роль» у врегулюванні конфлікту, і йому потрібно «натиснути» на росію для припинення бойових дій, наголосив президент України.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Зеленський назвав точну цифр втрат українських військ у війні
- В Україні хочуть штрафувати за відмову від шлюбу після заручин
- Норму про шлюб з 14 років вилучать із законопроєкту, - Стефанчук
- Трамп вважає, що завершив ядерну війну між Україною і Росією
Найчитаніше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Суд судитиме 22-річну маму, син якої зачепився шнурівкою з хрестиком за металевий саморіз і загинув
- Власник знищеного російським ударом будинку на Львівщині розповів, як вдалося врятуватися його сім’ї
- На Львівщині трагічно загинули троє дітей
- На Львівщині знайдено мертвою дитину, яка зникла по дорозі до школи
Коментарі