Зеленський розповів, де росії потрібно подбати про захист російськомовних (ВІДЕО)
Президент порадив захищати права російськомовних там, де їх найбільше порушують
Президент Володимир Зеленський прокоментував нові воєнні плани Росії на півдні України з виходом до невизнаного Придністров’я для нібито захисту російськомовних. Про це президент розповів у вечірньому зверненні.
Володимир Зеленський порадив РФ передусім захистити права російськомовних на території РФ. Саме там їх найбільше порушують.
«Територія, де Росії варто було б попіклуватися про права російськомовних, це сама Росія, де нема свободи слова, свободи вибору, де просто немає іншої думки, де процвітає бідність, де людське життя нічого не варте, аж настільки, що вони їдуть на війну, щоб накрасти хоч щось», — заявив президент.
Президент України вважає, що наша держава стала першою ціллю РФ, а після її підкорення мала настати черга інших держав.
«Це тільки підтверджує те, що вторгнення РФ в Україну передбачалося як початок. А далі вони хотіли захопити інші країни. Звісно ми будемо захищати стільки, скільки потрібно, щоб зламати цю амбіцію Росії. Але всі держави повинні допомагати нам», — пояснив глава держави.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
- Зеленський не може знайти кандидата на посаду посла України в США, - Politico
- На Рівненщині пʼяний неповнолітній водій насмерть збив вагітну жінку
Коментарі