Зеленський розповів, коли буде відома точна кількість наданих Україні танків

Україна у питанні танків працює з низкою країн

ФОТО: Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський повідомить про точну кількість наданих іноземними партнерами танків лише тоді, коли вони будуть на полі бою.

Про це він заявив під час брифінгу із прем'єр-міністром Польщі Матеушем Моравецьким у Києві.

Глава держави зазначив, що Україна у питанні танків працює з низкою країн, і зокрема з Німеччиною, Іспанією, Фінляндією (усі три зобов'язалися надати танки Leopard 2), США (M1 Abrams), Великою Британією (Challenger 2) і Францією (легкі танки AMX-10RC).

 «Цього, поки що, я вважаю, замало. Коли вони до нас приїдуть – не скажу. Бо знаємо, як російська федерація відслідковує усі транспортні артерії», - сказав Зеленський.

Президент додав, що про надходження танків Leopard 2 з Польщі не говорили заздалегідь, поки ці бойові засоби не прибули до України. «Мені здається, що це правильне рішення», - сказав Зеленський.

Президент України звернувся до представників українських та іноземних медіа не публікувати відео і фото про перетин кордону різною військовою технікою, це стосується не тільки танків.

«Ми розуміємо, з ким ми маємо відносини на полі бою, на жаль. Тому будемо говорити про кількість танків у той момент, коли ця кількість буде на полі бою», - наголосив Зеленський.

Нагадаємо, що перші «Леопарди» вже прибули до України.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк