Зеленський розповів про тиждень, який приніс позитивні новини для захисту України
Він також подякував МВФ за нову програму для України
Президент Володимир Зеленський вдячний міжнародним партнерам за ухвалені цього тижня рішення, спрямовані на допомогу Україні в оборонній і фінансовій сферах. Про це він сказав у відеозверненні.
«Загалом тиждень дав низку позитивних новин для України, для нашого захисту й для захисту нормального життя всіх вільних націй», - зазначив глава держави.
Зокрема, він подякував Німеччині за нові кроки в оборонній підтримці, Хорватії - за черговий пакет військової допомоги, Північній Македонії - за рішення щодо гелікоптерів, Словаччині і Словенії.
Зеленський вдячний Канаді за фінансову підтримку - кошти вже надійшли в державний бюджет України.
Він також подякував МВФ за нову програму для України: «Програму затверджено. Обсяг – понад 15 мільярдів. Це допоможе нам берегти соціальну стабільність».
Читайте також: Зеленський здійснив важливу заяву щодо головування росії у Раді безпеки ООН.
Крім того, Президент подякував Франції за незмінну підтримку.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Зеленський підписав указ, яким дозволив чоловікам віком від 60 років проходити військову службу
- Зеленський уточнив, за яких умов бойові дії можна буде завершити до літа
Найчитаніше
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
Коментарі