Зеленський розповів, від чого залежатиме формат закінчення війни в Україні

Президент проаналізував третій рік війни

ФОТО: ілюстративне

Президент України Володимир Зеленський сказав, що третій рік війни в Україні – переламний. Це рік виборів, розфокусування, всього одразу, викликів зовні, всередині тощо.  Про це він розповів на форумі «Україна. Рік 2024».

 «Хтось про це говорить, хтось про це мовчить. Це переламний рік. І тому нам потрібна і мужність і стійкість, щоб вижити. Я думаю, від цього року буде залежати формат закінчення війни», - зазначив президент.

Також він наголосив, що українська армія мала «кулак» для контрнаступу у 2024 році. Однак чотри бригади досі не отримали техніку та озброєння і стоять «голі».

Читайте також: Зеленський попередив про складні місяці у війні

«У нас був кулак для контрнаступу. Не буду говорити де, всі і так знають приблизно деталі. І не буду говорити, скільки всього готувалось. До сьогодні з того пакету чотири бригади »голі«. Чотири бригади без техніки, про яку було домовлено, підписано, тиснули руки... Не доїхало. Ви розумієте, яка це кількість людей. Могли воювати ці чотири бригади? Вони не воювали, вони стояли та чекали техніку. Я говорю без закидів, але ми розуміємо, що є питання», – наголосив Зеленський.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також