Зеленський розставив всі крапки над «і» у питанні Криму

Деокупація є безальтернативною

ФОТО: Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявляє, що деокупація Криму є безальтернативною метою України. Про це Зеленський сказав під час виступу в кримськотатарському культурному центрі «Бірлік» з нагоди започаткування на офіційному рівні традиційної вечері Іфтар.

«Не забудемо, що саме з окупації нашого українського Криму, саме з репресій у Криму проти української та кримськотатарської свободи, проти кримських мусульман почалася спроба Росії поставити в рабство Україну та інші народи цивілізованої Європи», - сказав Зеленський.

Президент нагадав, що зараз у Криму під російським триколором панує зло - відбуваються приниження, репресії, вбивства і війна.

 «Але там, де почався шлях зла, саме там на нас чекає, я впевнений, і перемога над цим злом. Деокупація Криму є безальтернативною не лише для України, а й для усього світу. Впевнений у цьому. Для порядку у світі, що заснований на конвенціях і Статуті ООН, а не на кримінальних звичках вбивць, ґвалтівників, грабіжників, які Росія намагається поширити», - наголосив Зеленський.

Президент додав, що Україна справедливо очікує поваги до її територіальної цілісності в межах усіх кордонів - від північних українських міст до Севастополя і Керчі на півдні, так само, як вона поважає територіальну цілісність усіх держав від Європи до Латинської Америки.

Читайте також: українська розвідка звернулася до жителів Криму з важливою інформацією.

«Ми повернемся в Крим, і тоді до світу повернеться спокій, бо агресор програє. Усе інше може тільки розпалити жагу Росії воювати. Хай же агресор відчуває на собі, що нікому не дозволено ламати життя народів і обкрадати народи, нікому не дозволено ширити світом зло і руїни. Перемога нашої держави, перемога кожного з нас, перемога України означатиме перемогу життя, життя всіх нас, всіх українців», - сказав Зеленський.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк