Зеленський уточнив, яке місто хочуть захопити росіяни до 9 травня

Україна готується

Росія прагне до 9 травня, коли в РФ святкують День перемоги у Другій світовій війні, захопити Часів Яр Донецької області. Про це заявив президент Володимир Зеленський в інтерв'ю для NBC News.

«Росія хоче до 1 червня мобілізувати 300 тисяч бійців. Ми до цього готуємось. До 9 травня Росія розраховує на сході України зайняти Часів Яр... Я розраховую, що ми вистоїмо, що надійде зброя вчасно, і ми зможемо відбити ворога, а потім розбити плани РФ щодо повномасштабних контрнаступальних дій в червні», - сказав президент.

Зеленський зауважив, що військовим наразі не вистачає техніки та артилерійських снарядів, щоб відбивати російські атаки біля Часового Яру.

«Я нещодавно був в регіоні, говорив з бійцями. Бійцями не вистачає техніки, щоб боротися з російськими дронами-розвідниками, які коригують артилерійський вогонь Росії, а також не вистачає артилерійських снарядів», - додав президент. 

Читайте також: У ЗСУ заявили, що новий наступ росіян уже розпочався

Зеленський заявив, що Україна готується до можливого російського наступу та чекаю відповідну допомогу від Сполучених Штатів, тому якщо американці вчасно передадуть зброю, то ЗСУ зможуть розбити плани окупантів щодо літнього наступу.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт