Зеленський відреагував на те, що Байден назвав його Путіним
Помилка Байдена
Зеленський заявив, що готовий забути помилки Байдена, тому що Сполучені Штати надали велику підтримку українцям
Під час спілкування з європейськими журналістами в Ірландії Зеленський також розповів про свою реакцію на обмовку президента США Байдена, який назвав його Путіним.
«Це просто помилка. Я вважаю, що Сполучені Штати надали велику підтримку Україні. Ми можемо пробачити деякі помилки», - сказав він.
Перед зустріччю Зеленський розписався в книзі відвідувачів аеропорту та сфотографувався з Гаррісом. Президент подякував Ірландії за підтримку та прийняття українських біженців з початку російського вторгнення.
Читайте також: Тернопільський суд призначив стягнути з Росії пів мільярда за знищене в результаті обстрілу майноПрем'єр-міністром Ірландії також зазначив, що його вразила інформація про програму створення бомбосховищ в Україні для підготовки до нового навчального року у вересні. Він також висловив занепокоєння щодо викрадення українських дітей Росією.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У школах перевірятимуть військові документи 17-річних хлопців, - МОУ
- На Львівщині затримали представників релігійної течії, які намагалися вбити опонента-християнина
- Буданов уточнив "червоні лінії" в переговорах з росією
- У центрі Львова 20-річний молодик побив перехожого до тяжкого стану
Найчитаніше
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- З російського полону повертаються четверо воїнів зі Львівщини
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- Телефонний номер Ірини Фаріон, яку вбили у 2024 році, став активним у Telegram
- У Львові під час конфлікту сталося вбивство
Коментарі