Зеленський звернувся до військових, які втручаються у політику

Зеленський вважає, що має бути розуміння ієрархії

Зеленський дорікнув Залужному за його заяви / фото УНІАН

Президент України Володимир Зеленський попередив генералів, що втручання в політику ставить під загрозу національну єдність.

Про це він розповів в інтерв'ю британському виданню The Sun, пише УНІАН.

Зазначається, що попередженню передувала суперечка з головнокомандувачем ЗСУ генералом Валерієм Залужним, який заявив, що війна з Росією зайшла в глухий кут і що прорив малоймовірний.

Зеленський дорікнув Залужному за його заяви і зазначив, що генерали, які прийшли в політику, зробили помилку. Він також попередив, що найвище військове керівництво ризикує отримати непокору з боку своїх солдатів, якщо вони підуть у політику.

«Різні політичні сили штовхають військових у політику. Це було після 2014 року, коли кожна політична партія хотіла якихось військових, зірок війни, і я вважаю, що це була дуже велика помилка. Їх штовхнули в політику, після чого вони всі були знищені репутаційно», - зазначив глава держави.

За словами Зеленського, «якщо ти керуєш війною, маючи на увазі, що завтра ти будеш займатися політикою чи виборами, то в своїх словах і на передовій ти поводишся як політик, а не як військовий, і я вважаю, що це величезна помилка».

Читайте також: міністр оборони відреагував на заяву депутата про нібито відставку Залужного.

«При всій повазі до генерала Залужного і до всіх командирів, які на полі бою, є абсолютне розуміння ієрархії, і все, і не може бути двох, трьох, чотирьох, п’яти. За законом і в умовах війни про це навіть не може бути й мови. Це не веде до єдності нації», - сказав глава держави.

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий