Зеленський звільнив Залужного та призначив нового Головнокомандувача Збройних Сил України (ВІДЕО)

Сьогодні, 8 лютого, президент України заявив про звільнення Валерія Залужного. Про це стало відомо з відеозвернення президента.

"Я вдячний генералу Залужному за два роки захисту. Я вдячний за кожну перемогу, яких ми досягли разом і завдяки всім українським воїнам, які героїчно витягують цю війну на собі.
Відверто поговорили сьогодні про те, що потребує змін в армії. Термінових змін. Я запропонував генералу Залужному бути й надалі разом у команді Української держави. Буду вдячний за його згоду." - сказав Зеленський.

Відсьогодні до керівництва Збройними Силами України приступає нова управлінська команда.

"Я хочу, щоб бачення війни було єдиним і в наших воїнів у Роботиному чи Авдіївці, і в Генеральному штабі та на Ставці. Я провів десятки розмов із командирами різного рівня. Зокрема, сьогодні говорив із бригадними генералами Андрієм Гнатовим, Михайлом Драпатим, Ігорем Скибюком та полковниками Павлом Палісою і Вадимом Сухаревським.
Усі вони розглядаються на керівні посади в армії та служитимуть під проводом найбільш досвідченого українського командувача. Він має успішний досвід захисту – провів Київську оборонну операцію. Він має також і успішний досвід наступу – Харківської визвольної операції. 

Я призначив генерал-полковника Сирського Головнокомандувачем Збройних Сил України." - уточнив Зеленський.

Сьогодні президент говорив із генералами Мойсюком та Забродським. 

«2024 рік може стати успішним для України лише за умови ефективних змін в основі нашої оборони, якою є Збройні Сили України.» - додав Зеленський.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт