Зеленський дзвонив Путіну з приводу загибелі українських військових
Президент України Володимир Зеленський заявив, що сьогодні вранці розмовляв із президентом РФ Володимиром Путіним, щоб обговорити смерть 4 українських воїнів на Донбасі, внаслідок обстрілу з боку найманців РФ.
Про це повідомляє «Цензор.НЕТ».
«Я сьогодні зранку розмовляв із президентом Росії Володимиром Путіним з цього приводу (загибель 4 українських воїнів — Ред.). Терміново йому подзвонив, сказав, що це не наближає нас до миру. Я дуже вас прошу вплинути на ту сторону, щоб вони припинили вбивати наших людей», — розповів Зеленський.
«Друге питання, яке я порушив: ми продовжуємо розмінування і нам потрібно скоротити з того боку терміни будівництва в Станиці Луганській моста. Ще кілька питань порушував. Це повернення наших полонених. Довга у нас була розмова. Я кажу, що наших людей вбивають. Мені кажуть, що є деталі, де наші люди стріляють по цивільних людях. Всі говорять, що хочуть миру, але, крім слів, ми повинні рухатися дуже швидкими кроками», — додав Зеленський.
Нагадаємо, 6 серпня, у районі проведення Операції Об’єднаних сил на Донбасі, через обстріл з боку найманців РФ, четверо українських військових отримали поранення, несумісні з життям.
https://storage2.censor.net/video/3/070819_zel.mp4
У продовження цього, Президент України Володимир Зеленський закликав лідерів країн-учасниць «нормандського формату» якомога швидше зібратися для проведення переговорів, у зв’язку із загибеллю чотирьох українських військових на Донбасі, внаслідок обстрілів. Про це він написав у «Facebook».
Зеленський зазначив: «Четверо українських військових загинули поблизу Павлополя, від обстрілів із ручного протитанкового гранатомета. »Хлібне перемир’я" тривало 17 днів. Нинішній інцидент спрямований на підрив не тільки цього перемир’я, а й переговорного процесу загалом. Україна щиро прагне миру. І наше прагнення незмінне. Сьогодні весь світ побачив, хто саме миру не хоче.
Саме тому я закликаю лідерів країн-учасниць Нормандського переговорного формату — Еммануеля Макрона, Ангелу Меркель і Володимира Путіна — якомога швидше зібратися для відновлення переговорів".
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
1
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- На Закарпатті керівник відділення Укрпошти ухилявся від мобілізації, посилаючись на свою належність до Свідків Єгови
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
Найчитаніше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- У селі на Львівщині вилучили ракету Х-47М2 «Кинжал»
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
Коментарі