Зеленський видав три укази про звільнення керівництва СБУ
Президент Володимир Зеленський видав нові укази про звільнення керівництва Служби безпеки України. Про це пише ІА «ZIK».
Відповідні документи опубліковані на сайті глави держави 31 травня.
Так, указом № 342/2019 Зеленський звільнив з посади першого заступника Голови СБУ Віталія Малікова.
Крім того, указом № 343/2019 він звільнив його від виконання обов’язків керівника Антитерористичного центру при Службі безпеки.
Також президент звільнив з посади начальника головного управління СБУ у Києві та Київській області Олега Валендюка, про що йдеться в указі № 344/2019.
Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський звільнив Григорія Остафійчука з посади начальника Головного слідчого управління Служби безпеки України.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Львові підозрюваний у вбивстві військового ТЦК у суді визнав свою вину
- В Україні хочуть підвищить зарплати військовим
- Львів'янка-рекордсменка з написання Радіодиктанту не потрапила до списку переможців 2025
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Львові підозрюваний у вбивстві військового ТЦК у суді визнав свою вину
- НАЗК викрило закарпатського митника у незаконному збагаченні на 23 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
Коментарі