Зеленський дорікнув Орбану, що він буде "анекдотом, посмішкою" тиснути на путіна
Зеленський зазначив, що Україні потрібні прямі відносини зі США без посередників
Президент Володимир Зеленський укотре розкритикував угорського премʼєр-міністра Віктора Орбана за спроби "посередництва", наголосивши, що той не має важелів впливу на державу-агресора. Про це Зеленський сказав на засіданні Всеукраїнського конгресу місцевих і регіональних влад, повідомляє "Європейська правда".
Зеленський наголосив, що Україна – сильна країна і показала це на полі бою під час усієї агресії Путіна.
"У когось іншого в Європі є такий досвід зараз? Ні в кого. В Орбана є така армія? Ні. Як він буде тиснути на Путіна? Анекдотом, посмішкою? Нехай собі залишить", – додав він.
Зеленський зазначив, що Україні потрібні прямі відносини зі США без посередників.
"Прем'єр Орбан, який хоче, знаєте, "якось там, десь там..." – не вийде. Я його не пущу і таких, як він", – додав президент.
Він додав, що йдеться саме про прем'єр-міністра Угорщини, а не про угорський народ, який підтримує Україну.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
- Мер міста на Львівщині прокоментував застілля в YouTube
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Поліція затримала 17-річну дівчину, яка смертельно отруїла воїна ЗСУ
Найчитаніше
- На Львівщині фермер переорав макове поле на якому масово фотографувалися люди
- У Львівській області сварка через коня закінчилася вбивством
- На Волині 16-річна водійка скоїла смертельну ДТП
- Мер міста на Львівщині прокоментував застілля в YouTube
- Водій, який у Києві скоїв ДТП з чотирма загиблими, у момент аварії був таксистом з пасажиркою в авто
Коментарі