Зеленський готовий обговорювати територіальні питання, - Кислиця
Зеленський керується як чинним законодавством України, так і громадською думкою
Президент Володимир Зеленський готовий обговорити територіальні питання під час потенційної зустрічі з Володимиром Путіним. Про це сказав перший заступник міністра закордонних справ України Сергій Кислиця в інтервʼю NBC News.
Кислиця додав, що Зеленський керується як чинним законодавством України, так і громадською думкою, а громадськість «категорично проти обміну нашої землі на мир».
«Президент Зеленський чітко сказав, що він готовий сісти з путіним і обговорити це та початок, почавши розмову про території з лінії бойового зіткнення, яка зараз є», - додав він.
На питання щодо термінів прямої зустрічі Зеленського із Путіним, Кислиця наголосив на необхідності щонайменше одного тижня для того, щоб підготувати «ґрунтовний проєкт пакета гарантій безпеки для України».
«В ідеалі, ми можемо мати перший проєкт десь на початку наступного тижня, а потім ми маємо вирішити, політичне керівництво має вирішити, як ми будемо працювати з цими проєкти з політичного боку», - сказав він.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Гінкго білоба - чи справді «таблетки для пам’яті» працюють і кому вони можуть бути корисні
- У Львові трагічно загинули працівники
- Якою буде погода у Львові та області завтра, 16 травня
- З російського полону повернувся захисник зі Львівщини Андрій Гурський
- У Німеччині помер важкопоранений Герой зі Львівщини
Коментарі