Зеленський назвав альтернативу НАТО, яка гарантуватиме безпеку України
Питання розміщення в Україні міжнародного контингенту обговорювалося сьогодні на зустрічі з Ердоганом
Гарантіями безпеки можуть бути сильні ЗСУ і можлива присутність військ інших країн.
Про це президент Володимир Зеленський заявив в Анкарі під час спільного брифінгу з президентом Туреччини Реджепом Тайїпом Ердоганом.
«Сьогодні Європа, країни НАТО, Сполучені Штати, безумовно, могли б надати Україні надію, віру в сильні гарантії безпеки. Віру в те, що Україна стане членом НАТО. Але від Сполучених Штатів ми сьогодні такої підтримки не чуємо. Знаємо, що вони і ще кілька європейських партнерів не підтримують наше членство в НАТО. Я вважаю, що це велике бажання росії, і воно збігається з цим результатом. Тоді залишаються гарантії безпеки, які можуть діяти - сильна українська армія і можлива присутність військ інших країн: Європи, США, наших партнерів», - розповів Зеленський.
У контексті гарантій безпеки та майбутніх перемовин, Зеленський додав, що як би не було складно, «Україна не визнає юридично окуповані росією українські території».
Читайте також: З Донеччини прилетіла чорна звістка про загибель стрільця-санітара з Радехівщини Юрія Драча
«Наш схід, наш Крим і всі інші важливі для нас всі міста і села», - зауважив Президент.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Зеленський назвав точну цифр втрат українських військ у війні
- Норму про шлюб з 14 років вилучать із законопроєкту, - Стефанчук
- У поліції Львівщини уточнили деталі ДТП зі швидкою, якою кермував водій у стані сп'яніння
- В Івано-Франківській області світло буде чотири-п’ять годин протягом доби
- Уряд підвищив виплати для членів сімей загиблих та зниклих безвісти військових
Найчитаніше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Власник знищеного російським ударом будинку на Львівщині розповів, як вдалося врятуватися його сім’ї
- Суд судитиме 22-річну маму, син якої зачепився шнурівкою з хрестиком за металевий саморіз і загинув
- На Львівщині знайдено мертвою дитину, яка зникла по дорозі до школи
- У Повітряних силах уточнили, скільки цілей збили сили ППО
Коментарі
«Зэлэн Хюррем 😄 и турецкий альянс»