Зеленський назвав нові дані щодо втрат воїнів ЗСУ на війні
Кількість поранень більша, ніж кількість поранених, тому що є люди, які отримали поранення, а потім повернулися на поле бою і знову були поранені

Президент України Володимир Зеленський розкрив нові дані про кількість втрат серед українських захисників із початку повномасштабної війни, він уточнив, що це понад 46 тисяч полеглих. Про це він заявив в інтерв'ю виданню NBC News.
"Щодо наших втрат, точні цифри дуже важливі для нас. 45 100 людей загинули і близько 390 тисяч випадків поранень.
"Кількість поранень становить 390 000. Така ситуація, але кількість поранених людей менша", – сказав Зеленський.
Щодо російських втрат, за словами Зеленського, росія втратила приблизно 350 тисяч військових вбитими:
- ще 50-70 тисяч вважаються безвісти зниклими,
- а 600-700 тисяч отримали поранення.
"Далі вони мають близько 600-700 тисяч поранених, приблизно співвідношення один до двох, тому що польова медицина слабша, ніж наша, і вони не приносять поранених назад, якщо людина поранена на полі бою, вона залишається там, тому оцінки приблизно такі, але вони дуже чітко відповідають дійсності", – зауважив президент.
Читайте також: Зеленського підписати угоду про надра
Зеленський додав, з чисельністю зниклих безвісти і полонених є проблеми: він не може назвати чітку кількість, але Україна працює над цим.
varta1.com.ua: Новини

На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу

Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини

Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Львові перевізники заявили, якщо влада міста не підніме тарифи на проїзд, то стане менше автобусів на маршрутах
- У Львові перевізники хочуть 32 грн за разовий проїзд одного пасажира
- Зінченко повідомив про своє «отруєння», а в суді його прихильники заявили, що донька Фаріон "мала мотиви убити маму" (ВІДЕО)
- Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
- Посадовець Дубенського ТЦК відговорює бажаючих підписати «Контракт 18-24»: ТЦК відреагував на заяву підполковника
Найчитаніше
- Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
- На Банковій уточнили, на що чекати, якщо росія відмовиться від перемир'я
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- У Львові розшукали і покарали 19-річного водія автомобіля Tesla, після появи відео порушення ПДР у соцмережах (ВІДЕО)
- Скандальний львівський експрокурор Ростислав Ільницький працевлаштувався у ТЦК на Закарпатті
Коментарі
Володя заканчуй цю війну бо не буде ні одного украйінця