Зеленський назвав цілі російських ударів по Україні
Ракетно-дроновими ударами Кремль сподівається спровокувати вибух суспільного невдоволення
Російська армія продовжить завдавати ударів по енергетичних та залізничних об’єктах України. Про це заявив президент України Володимир Зеленський на спільному брифінгу з президенткою Єврокомісії Робертою Мецолою.
«Достатньо довгий час росіяни били по наших цивільних об’єктах, особливо по нашій енергетиці і по залізничних об’єкта… Вони будуть це продовжувати, це зрозуміло», — сказав він.
Український президент додав, що під час російських атак гинуть мирні люди.
«Тому це терористичні акції. Тому зрозуміло, що вони хочуть відповідного суспільного вибуху… Ми це вже бачимо», — зазначив він.
Володимир Зеленський додав, що українські Сили оборони завдавали і будуть завдавати ударів у відповідь.
«Я вважаю, що вони також були хорошими. Дуже хороші результати. Одна операція йшла два місяці, і я думаю, що у них є великий суспільний резонанс через цю операцію. Хтось там кудись не доїжджав, хтось кудись не долітав», — додав він.
Зеленський заявив, що у росіян також будуть проблеми з енергетикою зимою, адже вже зараз там є черги на АЗС після ударів по нафтопереробних підприємствах держави-агресорки.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
США просили Польщу розгорнути Patriot на Близькому Сході
Польські комплекси Patriot та ракети до них використовуються для захисту польського неба та східного флангу НАТО
РФ почала встановлювати макети ракет на шахеди
Росіяни прагнуть налякати українську авіацію та привернути увагу дронів-перехоплювачів
Росія дає два місяці на вихід з Донбасу, - Зеленський
Росіяни говорять про те, що вони за два місяці захоплять Донбас, й тому в України є цей час, щоб вийти з регіону
Найкоментованіше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
- На Львівщині затримали 18-річного юнака за пограбування жінки
- ЗСУ уразили ЗРК Тор, нафтоперекачувальну станцію та низку логістичних об’єктів противника
- Жінка з Хмельниччини проситься на обмін до росії
Найчитаніше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який майже два роки вважався безвісти зниклим
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- На Львівщині під час робіт загинув слюсар
Коментарі