Зеленський озвучив ультимативну умову для зустрічі з Путіним
У нових переговорах із РФ Україна і Захід мають виступати єдиним фронтом
Про це заявив президент Володимир Зеленський на панельній дискусії під час Мюнхенської конференції з безпеки.
"У нас була розмова про повне припинення вогню з Путіним і обмін полоненими. Але він не обміняв полонених. Він брехун", - підкреслив Зеленський.
За словами українського президента, перед початком прямих переговорів із РФ про закінчення війни Київ має узгодити спільну позицію з Європою і США.
"Я зустрінуся тільки з одним росіянином - із Путіним. Тільки тоді, коли у нас із Трампом і Європою буде спільний план. Тоді я сяду з Путіним і ми зупинимо війну. Я готовий зустрітися тільки за такої умови, а не за будь-яких інших компромісних умов", - заявив президент.
Зеленський підкреслив, що війна в Україні - це не просто конфлікт двох держав, а напад однієї країни на іншу.
"Тому нам не потрібен посередник, нам потрібно, щоб США були на нашому боці", - сказав він.
"Він сказав "Ви можете набрати мене, коли захочете". Я сподіваюся, що Трамп дійсно допоможе нам. Я бачу, що він сильна людина. І якщо він стане на наш бік і не буде посередині, я думаю, він натисне на Путіна, щоб той закінчив війну. Він може це зробити", - зазначив Зеленський.
Читайте також: В Україні заборонили відправляти на ВЛК людей з інвалідністю
Водночас український лідер заявив про свою готовність зустрітися з віцепрезидентом США Джей Ді Венсом, щоб обговорити деталі угоди щодо обміну американської військової допомоги на українські викопні ресурси.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Зеленський назвав точну цифр втрат українських військ у війні
- В Україні хочуть штрафувати за відмову від шлюбу після заручин
- Норму про шлюб з 14 років вилучать із законопроєкту, - Стефанчук
- Трамп вважає, що завершив ядерну війну між Україною і Росією
Найчитаніше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Власник знищеного російським ударом будинку на Львівщині розповів, як вдалося врятуватися його сім’ї
- Суд судитиме 22-річну маму, син якої зачепився шнурівкою з хрестиком за металевий саморіз і загинув
- На Львівщині трагічно загинули троє дітей
- На Львівщині знайдено мертвою дитину, яка зникла по дорозі до школи
Коментарі