Зеленський пояснив, чому не обговорив закон про НАБУ і САП до підписання
Зеленський уточнив, що саме війна є найбільшим викликом, але на його думку, «важлива справедливість»
Президент України Володимир Зеленський заявив, що зосереджений на питанні війни, тому він і не обговорив закон про обмеження повноважень Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури заздалегідь. Про це він сказав під час зустрічі з журналістами, пише hromadske.
Коли президента запитали, чому він не обговорив цей закон до підписання, той відповів:
«Напевно, треба було робити діалог. Завжди треба комунікувати. Я зосереджений на питанні війни, тому що зараз в Україні питання номер один — це питання війни. Найголовніша проблема — війна. Головний ворог — росія».
Зеленський уточнив, що саме війна є найбільшим викликом, але на його думку, «важлива справедливість».
«Дуже важливо, що суспільство говорить. Я поважаю думку суспільства. Я вважаю, що це абсолютно нормально — реагувати, коли люди чогось не хочуть, коли людям це не подобається. Люди мають право на те, щоб сказати, що вони думають. Для мене було дуже важливо, щоб ми адекватно почули, відреагували. Люди попросили змін. Ми відреагували», — сказав президент.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліція розслідує стрілянину в школі на Закарпатті як теракт
Поліція перевіряє канали комунікації, через які здійснювався вплив на неповнолітнього
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Як правильно пити сидр у теплий сезон: температура, келих, поєднання з їжею і типові помилки
Багато хто п’є його як газовану воду — прямо з пляшки, максимально холодним — і втрачає половину смаку
Найкоментованіше
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
- Партнери України будуть використовувати український фронт як полігон для тестування своїх оборонних розробок
- Петер Мадяр пропонує Володимиру Зеленському зустрітися у Береговому на Закарпатті
Найчитаніше
- У Львові у парку знайшли мертве немовля
- Львів 29 квітня попрощається із двома захисниками та захисницею України
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- Підтверджено загибель зниклого безвісти на Курщині воїна з Львівської області Павла Горошка
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
Коментарі
То не просити треба...
Люди давно не просять, а вимагають покінчити зі злочинною і кримінальною "бусифікацією/буцифікацією", а яка на це реакція 4-разового ухилянта?
Ха ха!!!!!!!!