Зеленський повідомив деталі щодо можливого економічного бронювання
Наразі шукають єдине справедливе рішення

В Україні наразі не розробили справедливу модель економічного бронювання від мобілізації. Критерієм для цього не може бути професія. Про це заявив президент України Володимир Зеленський в ефірі телемарафону.
Глава держави наголосив, що економічне бронювання має бути справедливим. Знайти єдине справедливе рішення - це завдання Мінекономіки та прем'єр-міністра Дениса Шмигаля.
"Ті моделі, які вони показували мені, вони не зовсім справедливі. Тут складно обирати одну професію, не обирати іншу. Інші мають бути критерії. Критерієм має бути не професія", - додав Зеленський.
За словами президента, в Україні вже визначили перелік професій, від яких залежить робота критичної інфраструктури та без яких не може вижити військо. Натомість інші професії - складне питання, нелегко знайти для цього баланс.
"Військові побоюються, що буде недостатньо сил. Бізнес ставиться інакше... Тому мені здається, тут поки що балансу немає - не можна просто шашкою махати", - додав Зеленський.
varta1.com.ua: Новини

Єрмак та Свириденко терміново поїдуть на другий етап переговорів із США
Українська делегація готується до наступного етапу переговорів із США

Буданов прокоментував можливий масований обстріл 24 лютого
У понеділок, 24 лютого, – третя річниця повномасштабного вторгнення російської федерації

Громада на Львівщині зустріне Героя "на щиті" Володимира Зайцева
20 лютого 2025 року воїн загинув під час виконання бойового завдання в районі н. п. Журавка, Сумської області
Найкоментованіше
- Після теракту в Івано-Франківську хлопець, який втратив ноги, прийшов до тями
- Наталія Шаховська зі значним відривом лідирує у першому турі виборів ректора Політехніки
- У Львові сталася масштабна ДТП (ФОТО)
- На Тернопільщині знайшли мертвим 30-річного чоловіка, якого, як повідомили в поліцію його рідні, забрали з вулиці працівники ТЦК
- Українець у багажнику намагався вивезти живого крокодила до Польщі
Найчитаніше
- Пошуки трирічного хлопчика, якого всю ніч шукали сотні людей, увінчалися успіхом: дитину знайшли біля річки (ФОТО)
- На Донеччині загинув Герой зі Львівщини Ярослав Василишин
- У львівській лікарні у реанімації перебуває 17-річний юнак з важким захворюванням
- У Чорткові так затопило будинок, з якого власники могли виїхати за кордон, що вода лилася через вікна (ФОТО)
- На Донеччині 10 березня загинув 26-річний захисник з Львівщини Петро Кіх
Коментарі