Зеленський повідомив, скільки Patriot потрібно Україні, щоб повністю закрити своє небо
Українці будуть повертатися до нормального життя, зокрема приїжджатимуть з-за кордону, якщо небо над Україною буде закрите
З додатковими 10-12 зенітно-ракетними системами Patriot Україна зможе повністю закрити своє небо для російських ракет. Поставку цих ЗРК можна оплатити замороженими активами Росії. Про це президент Володимир Зеленський сказав на зустрічі з головою групи соціалістів та демократів в Європейському парламенті Іратхе Перес Гарсіа в Києві, пише УНІАН.
Коментуючи сьогоднішню ракетну атаку росіян по цивільній інфраструктурі у Запоріжжі, Зеленський наголосив на гострій потребі у додаткових системах ППО.
"Всі розуміють, що 10-12 додаткових систем Patriot для України забезпечать нам життя і зроблять війну для Путіна безмістовною. Тому що, якщо наше небо повністю захищене, переваги у небі у них немає. Ніякі КАБи, ніякі ракети - будь-які, балістичні, тощо, не зможуть влучати у цивільну інфраструктуру України, ні в енергетику, ні в наші лікарні, школи, університети", - сказав Зеленський.
Він не розуміє, чому країни Заходу не використають російські заморожені активи, аби профінансувати закупівлю для України цих вкрай потрібних систем ППО.
"Я дійсно іноді не розумію. Півтора мільярди коштує одна система Patriot. Візьміть, будь-ласка, із російських активів, візьміть ці гроші - 30 мільярдів. Це буде коштувати 30 млрд, але повністю, остаточно, закрити наше небо", - сказав президент.
Зеленський переконаний, що українці будуть повертатися до нормального життя, зокрема приїжджатимуть з-за кордону, якщо небо над Україною буде закрите.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівському ТЦК та СП прокоментували відео мобілізації чоловіка (ВІДЕО)
- П'ятеро мобілізованих з Івано-Франківщини померли, не прослуживши й двох тижнів
- На Львівщині у вбивстві 11-річної дитини підозрюється 13-річний хлопець
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2025 року
- Війна в Україні триватиме ще дуже довго, - Bild
Коментарі