Зеленський пропонує допомогу Близькому Сходу в обмін на перемир'я
Президент уточнив, що Україна здобула унікальний досвід у перехопленні безпілотників, багато з яких – іранського виробництва
Президент України Володимир Зеленський запропонував відправити найкращих експертів зі збиття іранських БпЛА на Близький Схід, якщо лідери переконають російського лідера Володимира Путіна погодитися на місячне перемир'я у війні. Про це Володимир Зеленський сказав в телефонній розмові з Bloomberg News.
Президент уточнив, що Україна здобула унікальний досвід у перехопленні безпілотників, багато з яких – іранського виробництва.
"Я б запропонував таке: лідери Близького Сходу мають чудові відносини з росіянами. Вони можуть попросити росіян оголосити місячне перемир'я.
Як тільки перемир'я буде оголошено, "ми надішлемо наших найкращих операторів перехоплювачів дронів до країн Близького Сходу", - сказав віе.
Зеленський додав, що перемир'я також може бути оголошене на два місяці або два тижні, "щоб українці могли допомогти країнам Близького Сходу захистити цивільне населення".
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Увага! У Львові безвісти зникла дівчина
- У Рівному дівчина опинилася зачиненою в поштоматі (ВІДЕО)
- У Львівській області посилять перевірки автобусів та маршруток
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який майже два роки вважався безвісти зниклим
- Польща розсекретила дані про всю військову допомогу Україні
Коментарі
Експерти це ж військові! Більшість військових мобілізовані! А якщо військовий фахівець по збитю шахедів є мобілізований? То по якому закону Зеленський хоче відправити мобілізованого в іншу державу виконувати військові операції! Мобілізовували для захисту України. Виходить демобілізації немає, щей при призупиненню війни, замість того щоб відпустити додому, держава відправить в іншу країну!
Популіз вище голови! Свої країну не може захистити! Люди без тепла і світла, зате інших буде захищати!
Мир на постійний основі! Вистачить маніпулювати передмовами! Нам потрібен МИР!
а нам то нафіга?