Зеленський просив Шольца не дзвонити Путіну
Президент сказав, що це тільки допоможе Путіну, зменшивши його ізоляцію
Президент України Володимир Зеленський просив канцлера Німеччини Олафа Шольца не проводити розмову з російським лідером Володимиром Путіним. Про це Reuters повідомило джерело в Офісі президента України.
Шольц заздалегідь поінформував Зеленського про свої плани поговорити з Путіним.
"Канцлер сказав нашому президенту, що планує поговорити з Путіним. Президент сказав, що це тільки допоможе Путіну, зменшивши його ізоляцію. Путін не хоче справжнього миру, він хоче перерви", - сказало джерело.
Співрозмовник видання зазначив, що розмова з Шольцем не принесе миру, оскільки дасть змогу Путіну змінити обстановку і продовжити війну.
"Путін просто повторить брехню, яку він говорив роками, створюючи видимість того, що він більше не ізольований", - сказав він.
Згодом, президент Володимир Зеленський заявив, що сьогоднішня розмова канцлера Німеччини Олафа Шольца із главою РФ Володимиром Путіним є відкриттям «скриньки Пандори».
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
- Україна з партнерами розробила новий план припинення війни
- Головний дипломат Ватикану провів сьогодні у Москві переговори з Лавровим про війну в Україні
- Зеленський називає вибори під час війни ризиком
- Путін не хоче завершувати війну, - Зеленський
- У Львові під час конфлікту в парку юнак отримав ножове поранення
Найчитаніше
- Увага! На Львівщині безвісти зник чоловік
- У Львові чоловік випав з 15-го поверху багатоповерхового будинку
- На Сихові сьогодні вранці чоловік покінчив життя самогубством - поліція
- У Львові затримано коригувальника російських ударів
- На Закарпатті у ДТП загинула 11-річна дитина, яка була спостерігачем швидкісних заїздів
Коментарі