Зеленський присвоїв голові СБУ звання Герой України
Присвоєно звання Герой України з врученням ордена "Золота Зірка" Малюку Василю Васильовичу – генерал-лейтенанту
Президент Володимир Зеленський присвоїв голові Служби безпеки України Василю Малюку звання Герой України з врученням ордена "Золота Зірка". Про це стало відомо з указу глави держави від 8 травня.
"За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові постановляю:
Присвоїти звання Герой України з врученням ордена "Золота Зірка" Малюку Василю Васильовичу – генерал-лейтенанту", - йдеться в указі.
Довідково:
Василь Васильович Малюк (28 лютого 1983 , Коростишів, Житомирська область ) — український військовик, генерал-лейтенант, Голова Служби безпеки України з 7 лютого 2023 року (до цього часу з 18 липня 2022 року виконував обов'язки Голови СБУ). Член Ради національної безпеки і оборони України (з 4 серпня 2022), входить до складу Ставки Верховного Головнокомандувача з 16 серпня 2022 р. (як перший заступник Голови Служби безпеки України, з 14 лютого 2023 р. — як Голова СБУ). Учасник бойових дій, кандидат юридичних наук.
varta1.com.ua: Новини
На Харківщині загинув Герой зі Львівщини Петро Панчишин
Петро загинув при виконанні бойового завдання в районі н.п. Кругле Чугуївського району Харківської області
Лукашенко заявив, що "трохи затримався" при владі
Він висловив упевненість, що перед ним стоять люди, які хочуть зберегти країну "вже навіть не стільки для себе, скільки для дітей"
На Запоріжжі загинув Герой зі Львівщини Андрій Карплюк
У Воїна залишились батьки та дружина, з якою встигли пожити всього два місяці, одружилися у вересні 2024 року під час відпустки
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Квартири, у яких роками ніхто не живе, будуть передавати у користування переселенцям
- Стрілянина на Буковині: поліцейський застосував зброю, щоб зупинити ухилянта-втікача
- На Львівщині суд пом’якшив запобіжний захід синові депутата, який скоїв смертельну ДТП
- У Львові чоловік застосував газовий балончик проти військовослужбовця та двох представників поліції (ВІДЕО)
Найчитаніше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У МОН повідомили, що літні канікули розпочнуться в липні
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- Стало відоме імʼя директора лікарні на Львівщині, якого затримали на хабарі за оформлення броні
- У Львові розглядають дві локації для майбутнього військово-меморіального цвинтаря
Коментарі