Зеленський присвоїв звання Героя України бойовому медику, який без ротації провів 471 день на бойовій позиції
У День Збройних сил України 6 грудня під час урочистостей Зеленський особисто вручив орден "Золота Зірка" молодшому сержанту
Президент Володимир Зеленський присвоїв звання Героя України бойовому медику взводу 30-ї ОМБр Сергію Тищенку, який без ротації провів 471 день на бойовій позиції у Бахмутському районі Донецькій області, рятуючи життя своїм побратимам.
Указ №897/2025 про присвоєння Тищенку звання Героя України голова держави підписав 5 грудня.
Нагородою військового відзначено "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння українському народові".
У День Збройних сил України 6 грудня під час урочистостей Зеленський особисто вручив орден "Золота Зірка" молодшому сержанту.
В інтерв’ю ТСН Тищенко розповідав, що зайшов на позицію 13 серпня 2024 року та тримав її до 28 жовтня 2025-го. За його словами, після виходу з окопу найважче було знову звикати ходити в повний зріст.
Він казав, що через руйнування позиції бійцям доводилося кілька місяців пересуватися лише навколішки, адже висота приміщення, де вони розташовувалися, місцями не перевищувала півтора метра. Згодом підрозділ зміг частково прокопати укриття, щоби бодай трохи покращити умови перебування. Військові виносили ґрунт лише вночі та малими партіями, узгоджуючи це з доставкою продовольства.
varta1.com.ua: Новини
У польському місті лунали сирени під час російської атаки на Україну
Загалом сирени лунали в дев'яти муніципалітетах Любартівського повіту
У Повітряних силах уточнили, скільки російських цілей знищили на заході країни
Командувач повітряного командування «Захід» подякував захисникам неба за результативну бойову роботу
Воїн зі Львівщини Любомир Мікало став Героєм України
Любомир Мікало служить у лавах 103-ї окремої бригади тероборони ім. митрополита Андрея Шептицького
Найкоментованіше
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
- Мета Росії – зробити Київ непридатним для життя, – NYT
- росія планувала завершити війну проти України розгромом, - Сирський
Найчитаніше
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- «Укрзалізниця» зупинила потяг в селі на заході України, щоб мама з хворою дитиною змогли доїхати до Охматдиту
- Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
- У ППО пояснили, як шахед впав біля памʼятника Бандері
Коментарі