Зеленський призначив нового начальника Генштабу ЗСУ
Раніше Гнатов був заступником начальника Генштабу ЗС України
Президент України Володимир Зеленський призначив нового начальника Генштабу Збройних сил України.
Про це повідомили у Генштабі, також з’явився відповідний указ глави держави від 16 березня.
Новим начальником Генштабу ЗСУ став генерал-майор Андрій Гнатов, який досі обіймав посаду заступника начальника Генштабу ЗС України.
Нове призначення відбулося "з метою покращення якості управління військами".
"Перед генерал-майором Андрієм Гнатовим поставлено завдання підвищити ефективність управлінської вертикалі Збройних Сил, зокрема в процесі реорганізації та впровадження корпусної структури, оперативність у прийнятті і реалізації рішень Ставки Верховного Головнокомандувача, а також втілення бойового досвіду у плануванні та управлінні військами", - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що попередній начальник Генштабу генерал-лейтенант Анатолій Баргилевич продовжить службу на посаді Генерального інспектора Міністерства оборони України.
Читайте також: У Києві на вулиці знайшли гранату, яка застрягла у дереві
"Новий Генеральний інспектор МО України отримав важливі завдання щодо контролю за процесами реформ, які впроваджуються в армії, перевіркою дотримання законодавства і прийнятих рішень в системі Міноборони з урахуванням його багатого управлінського досвіду, здобутого у Збройних Силах", - розповіли у Генштабі.
varta1.com.ua: Новини
Велика Британія може відправити 10 тисяч своїх військових в Україну
Великій Британії вдалось заручитись підтримкою значно більшої кількості країн, ніж три, які підтримували відправлення наземних військ раніше
У Чернівцях затримали чоловіка з пістолетом та гранатою
Речові докази одразу ж направили для проведення необхідних експертиз
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові хлопець вдарив ножем чоловіка, який заступився за жінку (ФОТО)
Коментарі