Зеленський призначив собі нових радників та заступників керівника ОП
Президент підписав низку указів
Сьогодні, 8 вересня, президент України Володимир Зеленський зробив низку призначень.
Про це йдеться на офіційному сайті президента.
Зокрема, указом №623/2024 призначено Олександра Камишіна радником президента України зі стратегічних питань.
Указом №622/2024 призначено Дмитра Литвина радником президента України з питань комунікацій.
До того ж Володимир Зеленський призначив ексвіцепрем’єр-міністра — міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірину Верещук на посаду заступника керівника Офісу Президента Андрія Єрмака. До слова, її звільнили з попередньої посади 5 вересня. Також ще одним заступником Єрмака став екскерівник Закарпатської ОВА Віктор Микита.
Читайте також: Зеленський, коментуючи масштабні кадрові зміни в Кабміні заявив, що уряду потрібна нова енергія
Нагадаємо, Верховна Рада 5 вересня призначила низку нових очільників міністерств: МЗС, Мінстратегпрому, Міндовкілля, Міністерства молоді та спорту, Мінагрополітики, Мінкульту, Мінветеранів та Мінінфраструктури.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
- Зеленський заявив, що люди з тимчасово окупованих територій не будуть голосувати на референдумі
- Папа Римський Лев XIV запропонував "24 години миру" після масованих російських атак по Україні
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський
Коментарі