Зеленський різко висловився про виїзд за кордон
Президент додав, що повернути людей з-за кордону можна не закликами, а умовами життя і вірою в майбутнє країни
Президент Володимир Зеленський заявив, що в Україні «рабства нема», тому всі, хто має дозвіл, можуть вільно виїздити за кордон. Про це він сказав у розмові з викладачами та студентами Київського авіаційного інституту.
«Рабства в Україні немає — і ті люди, які хочуть поїхати, якщо вони не мобілізаційного віку, вони мають право поїхати. Ті хто хочуть, вони можуть їхати», — сказав Зеленський.
Президент додав, що повернути людей з-за кордону можна не закликами, а умовами життя і вірою в майбутнє країни. Люди повертаються, коли бачать перспективи.
«Ті люди, які поїхали, будуть повертатися. Люди з технічною освітою — це відновлення держави. Всі знадобляться. Треба відновлюватися технічно, технолічно. І енергетика, і сільське господарство. Але технології передусім», — додав він.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
- У Львівському ТЦК та СП прокоментували відео мобілізації чоловіка (ВІДЕО)
- У Львові впав балкон разом із жінкою, яка на ньому стояла (ФОТО)
- На Рівненщині військові ремонтували будинок тещі командира замість проходження служби
- Військовий ЗСУ та експерт назвали ознаки підготовки до ймовірного наступу з Білорусі
- Зеленський заявив про 5 російських сценаріїв розширення війни через північ України
Найчитаніше
- У Львові впав балкон разом із жінкою, яка на ньому стояла (ФОТО)
- У Львівському ТЦК та СП прокоментували відео мобілізації чоловіка (ВІДЕО)
- Загинув військовослужбовець з Львівщини Андрій Мельник
- Стало відомо про загибель Героя зі Львівщини, який з 2022 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині у вбивстві 11-річної дитини підозрюється 13-річний хлопець
Коментарі
Своїми діями влада заохочує молодь на виїзд з держави під видом навчання, тим часом в українських вузах недобір. Ми вже отримаємо демографічну проблему.
Рабства точно немає..
Він вже майже 7 років президент, але далі розказує анекдоти з "розумним" виразом обличчя :)
Умови життя та віра в майбутнє. Саме через відсутність цих чинників в Україні, мало хто захоче повертатись. За стільки років війни люди встигли адаптуватись в інших країнах, вивчити мову, піднятись по соц. драбині і непогано себе почувати- фінансово і мати впевненість в майбутньому. Все кидати і повертатись працювати за копійки в країну з тотальною корупцією і беззаконням- ну так собі вибір, особливо з дітьми.
Всі хто поки не раби можуть виїхати, а пару мільйонів - ні. Хапати людей у буси і вигадувати штрафи - це теж нераби. Зеленський робить як колись Путін в "ЛНР" "ДНР" - виходить там теж не були рабами, коли їх хапали і не випускали за межі чоловіків 18-60 хто не купив статус чи не обслуга влади?