Зеленський розкритикував захист столичних ТЕЦ
Володимир Зеленський повідомив, що є багато запитань з приводу ефективної організації захисту критичних об’єктів
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що є багато запитань з приводу ефективної організації захисту критичних об’єктів інфраструктури від російських масованих повітряних атак ракетами і дронами. Про це він сказав на брифінгу, пише УНІАН.
У Зеленського запитали, як він ставиться до систем захисту, котрі будували на енергооб’єктах кілька останніх років, оскільки на знімках було видно що замість бетонних споруд, які мали би захистити трансформатори, були мішки з піском.
"Є питання до багатьох. І є перший, другий і третій рівень захисту. Є різні об’єкти. Ви знаєте, що є такі об’єкти, розміром як село. Тобто, ви там особливо, якщо чесно, ніякі конструкції не побудуєте. Їх треба захищати протиповітряною обороною", - сказав Зеленський.
Зеленський вважає, що підготовлена непогана програма із захисту великої кількості трансформаторів.
"А що стосується захисту із піском - десь є перший рівень, є регіони. Безумовно, не можна все закрити бетоном. Але я не задоволений, наприклад, якщо ми візьмемо Київ. Є ТЕЦ-5, ТЕЦ-6... Питання ж не тільки у протиповітряній обороні. Ми не можемо використовувати ракети Patriot проти дронів. Які можуть бути у мене питання до мера? Комунальних підприємств Києва? Я міг би зараз вам сказати, що я думаю про все це. Але я не буду, тому що війна одна у нас на всіх, і ми всі повинні вистояти, вийти, і якщо чесно - треба ще й перемогти цього ворога", - сказав він.
Зеленський уточнив, що не буде висловлювати антикомпліменти до тих людей, які щось не зробили, або які у цілому не спроможні щось зробити.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
США просили Польщу розгорнути Patriot на Близькому Сході
Польські комплекси Patriot та ракети до них використовуються для захисту польського неба та східного флангу НАТО
РФ почала встановлювати макети ракет на шахеди
Росіяни прагнуть налякати українську авіацію та привернути увагу дронів-перехоплювачів
Росія дає два місяці на вихід з Донбасу, - Зеленський
Росіяни говорять про те, що вони за два місяці захоплять Донбас, й тому в України є цей час, щоб вийти з регіону
Найкоментованіше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- Жінка з Хмельниччини проситься на обмін до росії
- На Львівщині затримано головного державного інспектора митного поста
- Україна має достатньо людей на ще 10 років війни, - нардеп Мережко
- ЛМР пропонує помірковане коригування тарифів у громадському транспорті Львова
Найчитаніше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- Жінка з Хмельниччини проситься на обмін до росії
- На Львівщину з російського полону повернувся воїн Андрій Голаєвич
- Паливний експерт спрогнозував, якою буде вартість дизелю та бензину в Україні
- На Львівщині затримано головного державного інспектора митного поста
Коментарі