Зеленський розповів, як контролюватимуть перемир'я у війні
Перший крок - супутник, другий крок - це intelligence, спільна розвідка Америки з Україною
Ключовими засобами моніторингу припинення вогню між Росією та Україною стануть супутники та спільна розвідка, у тому числі дрони. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час зустрічі з журналістами в п'ятницю, передає Укрінформ.
"Відслідковувати порушення, можливо, на мій погляд, наступними кроками: перший крок - супутник, другий крок - це intelligence, спільна розвідка Америки з Україною", - сказав він.
За словами Зеленського, для моніторингу можна буде використовувати і дрони-розвідники.
Ризику повторного вторгнення Росії також може запобігти додаткова допомога, "як додаткова сила, яка має бути розташована у відповідних точках України: на воді, в небі тощо", зазначив президент.
"Захист ППО, зрозуміло, має бути забезпечений під час перемир’я на 100%", - додав Зеленський.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі