Зеленський: Щонайменше 14 мільйонів українців отримають «зимову підтримку»
Нова програма грошової допомоги стартує 15 листопада. Кошти можна буде витратити на ліки, комуналку та донати
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що близько 14 мільйонів українців можуть розраховувати на грошову допомогу в рамках програми «зимової підтримки», яка стартує вже 15 листопада. Про це він написав у Telegram.
«Минулого року більш ніж 14 млн українців скористалися «зимовою підтримкою», і на цю зиму передбачаємо не менший обсяг», — наголосив Президент.
Зеленський додав, що урядовці найближчим часом публічно представлять усі деталі нової програми. Також він зазначив, що фінансування програм підтримки прифронтових і прикордонних громад забезпечується.
Починаючи з 15 листопада, українці зможуть подавати заявки на отримання тисячі гривень від держави. Кошти надійдуть на картку «Національний кешбек».
Отриману «зимову тисячу» можна буде витратити на:
- комунальні послуги;
- ліки;
- продукти українського виробництва;
- поштові послуги;
- книги;
- благодійність і донати Силам оборони.
Скористатися коштами можна буде до 30 червня 2026 року. Подати заявку можна буде через застосунок «Дія» або у відділеннях «Укрпошти».
varta1.com.ua: Новини
Затримання у Києві: керівник партії хотів $160 тис. за місце у Верховній Раді
Чоловік представлявся кандидатом у Президенти і був затриманий під час отримання грошей
СБУ та Сили оборони атакували другий за розміром нафтоекспортний порт Росії
У порту Новоросійськ пошкоджено нафтові стендери, трубопроводи та насосні установки
У Києві літня пара загинула під уламками: плита перекриття впала на їхнє ліжко під час нічної атаки
Син загиблого подружжя розповів про жахливі наслідки "прильоту" у багатоповерхівку: їхня квартира повністю зруйнована, батько опинився під плитою
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У Львові чоловік застосував газовий балончик проти військовослужбовця та двох представників поліції (ВІДЕО)
- Стрілянина на Буковині: поліцейський застосував зброю, щоб зупинити ухилянта-втікача
- росія, ймовірно, захопила Покровськ, - ISW
- У Львові водій наїхав на собаку (ВІДЕО)
Найчитаніше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У Львові розглядають дві локації для майбутнього військово-меморіального цвинтаря
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- При виконанні обовʼязків військової служби загинув воїн зі Львівщини Юрій Васильєв
- Сьогодні стелиться остання земна дорога для сімох загиблих на війні військовослужбовців з Львівщини
Коментарі