Зеленський відреагував на майбутні військові навчання в Білорусі
За даними зовнішньої розвідки навчання можуть проходити у глибині Білорусі, "щоб не провокувати"
Президент України Володимир Зеленський заявив про те, що російські війська можуть брати участь у військових навчаннях "Захід-2025" у глибині території Білорусі подалі від кордонів. Про це пише Суспільне.
Він під час брифінгу для журналістів прокоментував теоретичну загрозу наступу РФ на Житомирську, Волинську, Чернігівську області під виглядом навчань в Білорусі.
"Я думаю, сам Лукашенко боїться, що ми в Україні будемо вважати, що присутність контингенту на навчаннях – це підготовка до наступальних дій. Він розуміє, після наших відповідних кроків на Курському напрямку, якщо ми будемо відчувати загрозу — на що ми спроможні. І я думаю, що він буде впливовим фактором того, чи можливо щось починати з білоруської сторони під час навчань", — сказав Зеленський.
За даними зовнішньої розвідки навчання можуть проходити у глибині Білорусі, "щоб не провокувати".
"Я не знаю, чи це правда. Просто в мене була остання доповідь пару днів тому Служби зовнішньої розвідки, і був такий сигнал. Але все це потрібно перевіряти. Ризик з навчанням "рускіх" історично нам вже, на жаль, відомий", - сказав він.
Раніше міністр оборони Білорусі Віктор Хренін зазначав, що у Білорусі вирішили перенести основні маневри спільних із РФ військових навчань "Захід-2025" углиб території Білорусі від західних кордонів.
varta1.com.ua: Новини
Трамп здивований, чому «росію всі ненавидять»
Він розповів про розмову з Володимиром Путіним, який, мовляв, «трохи спантеличений» тим, що «Росію всі ненавидять»
Трамп і Зеленський не зустрічатимуться на саміті НАТО через ризик публічної сварки
Також не буде жодних зустрічей Контактної групи з питань оборони України
Сирський заявив, що росія постійно змінює характеристики "шахедів" та тактику їх застосування
Під час наради також обговорили шляхи удосконалення виявлення ворожих дронів та своєчасного їх знищення
Найкоментованіше
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Зеленський заявив про високу ймовірність завершення війни найближчим часом
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
Найчитаніше
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- Синоптики уточнили, як довго в Україні будуть сильні морози
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
Коментарі