Зеленський вніс до ВРУ законопроєкти про продовження воєнного стану та мобілізації
Президент пропонує продовжити воєнний стан і мобілізацію на 90 діб, тобто до 9 травня

Президент України Володимир Зеленський у вівторок, 14 січня, зареєстрував законопроєкти про продовження строку дії воєнного стану та проведення загальної мобілізації, йдеться на сайті Верховної Ради України.
Так, Зеленський вніс до Верховної Ради законопроєкти про затвердження його указів щодо продовження в Україні строку дії воєнного стану та проведення загальної мобілізації.
Президент пропонує продовжити воєнний стан і мобілізацію на 90 діб, тобто до 9 травня.
Читайте також: В Україні продовжать воєнний стан та мобілізацію
5 листопада Зеленський підписав закони про продовження воєнного стану та загальної мобілізації ще на 90 днів - до 7 лютого 2025 року.
varta1.com.ua: Новини

Сучасні можливості вивчення англійської мови
Послідовність та наполегливість у навчанні – ключові фактори успіху в опануванні мови, незалежно від обраного формату навчання

Джипінг у Карпатах відтепер під забороною - закон
Верховна Рада прийняла закон, що забороняє «джипінг» в об'єктах природно-заповідного фонду

28 лютого закінчується у всіх військовозобовʼязаних по країні бронювання: хто підпадає під мобілізацію
Нардеп Федієнко радить завчасно подумати про рекрутинг
Найкоментованіше
- Згідно з наказом Сирського близько 50 тис. військових усіх родів військ будуть переведені у Сухопутні війська
- Папа Римський закликав українську молодь «пробачати своїм ворогам»
- У Львові перемістили автівку, яка простояла на тротуарі понад 6 років
- Поплавського звинуватили в сексуальних домаганнях
- У МОУ уточнили, чому стався збій у Резерв+
Найчитаніше
- Згідно з наказом Сирського близько 50 тис. військових усіх родів військ будуть переведені у Сухопутні війська
- На Львівщині БЕБ повідомило про підозру 4 мешканцям за виготовлення та продаж підробок брендових свічок
- Львівщина не встигає оговтуватися від втрат: надійшла звістка про загибель у Курській області військового 1998 року народження
- На Житомирщині поховали 21-річного підривника Рівненського ТЦК: що відомо про загиблого
- Додому повернувся Воїн зі Львівщини, який понад два роки був у полоні
Коментарі
Слава новітньому концтабору.