Зеленський вперше розмовляв з Трампом після його перемоги на виборах у США: про що говорили
Лідери домовилися "підтримувати тісний діалог і розвивати співпрацю"
Президент України Володимир Зеленський під час телефонної розмови привітав висуванця від Республіканської партії Дональда Трампа з історичною та переконливою перемогою на виборах президента США.
Про це повідомив Зеленський у соцмережі X.
"У мене була чудова розмова з президентом Дональдом Трампом і я привітав його з історичною переконливою перемогою – завдяки його чудовій кампанії цей результат став можливим. Я похвалив його родину та команду за чудову роботу", – зазначив глава держави.
Зеленський і Трамп домовилися "підтримувати тісний діалог і розвивати співпрацю".
Читайте також: Верховна Рада закликає Трампа допомогти закінчити війну для проведення парламентських виборів в Україні
"Сильне та непохитне лідерство США життєво важливе для світу та для справедливого миру", – підсумував Зеленський.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Велика Британія передасть Україні 120 тисяч безпілотників
За даними Міноборони, поставка "передових бойових технологій" вже почалася
Трамп заявив, що війна в Ірані "майже завершена"
За словами Трампа, ситуація опинилася під контролем після перекидання американських сил
Трамп пояснив, чому опублікував зображення себе у вигляді Ісуса
Трамп пояснив, що сприймав ілюстрацію як відображення медичної допомоги
Найкоментованіше
- Уряд виділив майже 7 млрд грн на підтримку зарплат освітян та соцпрацівників
- У Львові відбувся протест проти "Аксіома Медікал" (ВІДЕО)
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- Сокільники збудують власні сучасні очисні споруди та позбудуться інфраструктурної залежності
- Мінекономіки ускладнило вимоги для бізнесу щодо бронювань працівників
Найчитаніше
- На Львівщині юнак вбив маму та скоїв смертельну ДТП (ФОТО, ВІДЕО)
- Увага! У Львові розшукується безвісти зниклі мама та син
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- У Тернополі у міському ставі потонула 15-річна дівчина
Коментарі