Зґвалтував і вдарив головою об стіну: в Італії чоловік здійснив наругу над українкою
За життя дівчини два місяці боролися медики
В Італії генуезець жорстоко побив та зґвалтував 25-річну українку. В молодої жінки діагностували крововилив у мозок та переломи кісток над очницями. Про це пише Primocanale
Інцидент стався у Генуї на північному заході Італії. 31-річного мешканця, який підозрюється у зґвалтуванні українки, затримали правоохоронці.
Лікарі протягом двох місяців боролися за життя дівчини.
За попередніми даними, чоловік познайомився з українкою 8 березня у нічному клубі та заманив її до себе додому. Підозрюваний кілька разів ударив її головою об стіну.
Потерпіла розповіла, що чоловік приймав наркотики та був надзвичайно агресивний.
“Внаслідок злочинних дій підозрюваного, в українки стався крововилив у мозок, а також були переламані кістки над очницями. Вона була госпіталізована і протягом 60 днів лікарі боролися за її життя”, – йдеться в матеріалі.
Дівчина прийшла до тями та дала свідчення правоохоронцям.
Читайте також: у Польщі голий прокурор бігав містом у пошуках випивки
Чоловік постане перед правосуддям за свій вчинок.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Харкові монахи УПЦ МП вчиняли сексуальні злочини проти дітей
Обом підозрюваним загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі
Івано-Франківський суд присудив 5 мільйонів компенсації чоловікові, який без доказів відсидів строк за вбивство
Чотири рази суди ухвалювали вироки та призначали чоловікові покарання у вигляді позбавлення волі строком на 13 років
Військовий капелан попався на переправленні військовозобов’язаних чоловіків за кордон (ФОТО)
Щоб уникнути викриття, організатор перевозив їх у мікроавтобусі, ховаючи серед речей і маскувальних сіток
Найкоментованіше
- У Львові розмалювали та розбили вікна в магазині U420 (ФОТО, ВІДЕО)
- У Львові можуть переглянути тарифи на проїзд у громадському транспорті
- На в’їзді до Львова розпочали облаштовувати нову підпірну стінку
- Зі львівських вулиць заберуть ще 21 занедбану автівку
- ЗСУ уразили НПЗ "Башнефть-Новойл", ворожий полігон та інші об’єкти противника
Найчитаніше
- На Рівненщині загинула 3-річна дитина, пошуки 4-річної тривають
- У неділю на Львівщину повертаєтсья загиблий Герой Михайло Шкитак
- У Львівській області горів житловий будинок
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- У понеділок Львів попрощається з воїнами Степаном Задорожним, Святозаром Чопеєм та Віталієм Куривчаком
Коментарі