Жахливий випадок на Волині: зловмисник відрубав сусідці голову
У селі Куснища Любомльського району 40-річний місцевий мешканець відрубав голову сусідці. Правоохоронці затримали зловмисника та повідомили про підозру.
Пригода трапилася у неділю, 20 серпня, після престольного празника, пише Волинська служба новин.
Місцевий житель Іван виганяв корову у череду. У той час дорогою йшла старенька сусідка. Волинянин вдарив 76-річну пенсіонерку металевою трубою, після чого відрубав їй сокирою голову.
«Він уже не перший раз на бабцю нападав. Багато років тому вони посварилися за індики, то чоловік її тоді ледь не зарізав, але батько вчасно врятував сусідку. То Іван так побив батька, що той незадовго після того помер. Він і матір свою часто бив, але вона на нього не заявляла. А як сталася така біда, то вже не скриєш», – розповіла одна з сусідок.
У поліції повідомили, що затримали чоловіка.
«Зловмисника затримали в порядку ст. 208 КПК України та оголосили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 155 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання йому міри запобіжного заходу», – повідомив Петро Шпига, начальник ГУНП у Волинській області.
Санкція статті передбачає від десяти до п’ятнадцяти років позбавлення волі або довічне ув’язнення. Досудове розслідування триває.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі