Жданов спрогнозував, коли Україна поверне всі свої території
До осені 2023 року
В України є можливість деокупувати всі захоплені росією території і нею потрібно скористатися. Про це повідомив "Главреду" військовий експерт Олег Жданов.
Сьогодні Україна веде війну з РФ не самостійно, а за рахунок допомоги партнерів.
«Якщо говорити про те, коли Україні може вдатися повернути всі свої території, то слід згадати, що той же Пентагон припускає, що найпізніший термін закінчення цієї війни — осінь 2023 року. Йдеться про повне закінчення війни. Ніхто не хоче затягувати цю війну на рік. Всі готові допомогти Україні, щоб війна закінчилася в найближчі максимум півроку, може бути, навесні 2023-го», — пояснив Жданов.
Захід вже готує «план Маршалла» для України і «ділить», хто що буде відбудовувати після війни.
«Європейці прекрасно розуміють, що гроші працюють тільки тоді, коли вони куди-небудь вкладаються, а не лежать в банку на рахунку. Вони хочуть вкласти гроші в Україну і, природно, отримати з цього свою частку прибутку. Так що ніхто в світі не зацікавлений в затягуванні цієї війни. До речі, росія — у тому числі. Тому що російська економіка не витягне довготривалу війну. А з ленд-лізом ще ніхто не програвав. Так що є шанс, що нам не доведеться підводити підсумки року, тому що вона настільки не затягнеться», — додав Жданов.
Нагадаємо, Зеленський повідомив, що цього тижня слід очікувати особливої жорстокості з боку росії.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Львові стався теракт, є загиблі та постраждалі (ФОТО, ВІДЕО)
- Заступниця керівника ОП закликає обмежити Telegram
- Уряд Південної Кореї вимагає від російського консульства зняти "переможний" банер
- У Польщі затримали українця, який організував торгівлю людьми
- Володимир Зеленський зізнався, що перші два роки війни провів у бункері
Найчитаніше
- Мама підозрюваної у теракті у Львові розповіла про свою доньку
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- У Польщі затримали українця, який організував торгівлю людьми
- На трасі М-30 зупинили вантажівку з фальшивими номерами
- Уряд Південної Кореї вимагає від російського консульства зняти "переможний" банер
Коментарі