Жінка відсудила у «ПриватБанку» велику суму грошей через шахрайські дії

Зазначимо, що у всіх випадках шахрайства у ПриватБанку відмовляються повертати потерпілим гроші, проте є виняток

У Сумській області суд зобов'язав ПриватБанк повернути своїй клієнтці 65,7 тис. грн. Позивачка у суді заявила, що невідомі зняли цю суму з її кредитки. І хоча в самому банку пояснили, що клієнтка сама несе відповідальність, оскільки гроші не могли зняти, не володіючи відомою лише їй інформацією, суд зайняв бік постраждалої.

Про це йдеться у матеріалах справи №№ 950/1379/22 (опубліковано 16 березня), яка є у розпорядженні OBOZREVATEL. Зазначимо, що у всіх випадках шахрайства у ПриватБанку відмовляються повертати потерпілим гроші. Єдине виняток: якщо гроші зникли з вини банку. Однак свою провину фінустанова ніколи не визнає.

Клієнтка ПриватБанку зауважила, що з її кредитної картки зняли 65,7 тис. грн і одразу звернулася до поліції. У банку також дізналися про шахрайські дії, проте кошти зняли з банкомату та їх нібито повернути не могли. Суд розглянув аргументи сторін і вирішив: банк зобов'язаний відшкодовувати збитки.

«Суд не може взяти до уваги доводи представника відповідача у тій частині, що саме позивач як клієнт АТ КБ »Приватбанк« несе повну відповідальність за несанкціоноване отримання коштів із карткового рахунку третіми особами», - йдеться у матеріалах.

Раніше повідомлялося: «ПриватБанк» попередив користувачів про проблеми у роботі з картками.

У результаті банк зобов'язали скасувати всі відсотки за кредитом, який використовували шахраї, а також відновити стан рахунку, який мав до шахрайських дій. Фактично, українка отримає від банку 65,7 тис. грн.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк