Жінок з Донеччини відправляли у сексуальне рабство до Греції

image
image

Громадянин Вірменії налагодив канал відправки жінок до Афін для сексуальної експлуатації. Правоохоронці запобігли вивезенню за кордон двох українок, мешканок Донецької області. Організатора міжнародного каналу торгівлі людьми затримано.

Як повідомляє Нацполіція України, поліцейські встановили, що у липні цього року 38-річний громадянин Вірменії за попередньою змовою з невстановленою особою організував злочинну схему відправки жінок до Афін для заняття проституцією.

Чоловік підшукував та вербував мешканок Маріуполя, користуючись їх тяжким матеріальним становищем. Зловмисник переконував дівчат у вигідності «роботи», пропонуючи високий заробіток, гідні умови проживання та харчування. За обіцянками вербувальника, за годину надання інтимних послуг вони мали отримувати від 50 доларів США.

Після отримання згоди від двох жінок фігурант оплатив їм оформлення всіх необхідних документів та переїзд до Грецької Республіки. Таким чином він залучав маріупольчанок до боргової кабали, бо ці гроші вони повинні були відпрацювати за кордоном.

Організатор особисто зустрів дівчат у Києві та супроводив до автобуса, що здійснює міжнародні перевезення. У цей момент його було затримано правоохоронцями в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Іноземцю повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 149 «Торгівля людьми» Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу. Підозрюваному загрожує від п’яти до дванадцяти років позбавлення волі.

Поліція встановлює коло інших осіб, причетних до організації міжнародного каналу торгівлі людьми.

Довідково. Сексуальне рабствоформа організованого насильницького залучення людей (переважно жінок та дівчат) до проституції. В українському законодавстві за ці злочини передбачена кримінальна відповідальність за ст. 149 Кримінального кодексу України (торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини).

[gallery columns=«2» link=«file» ids=«298230,298231»]