Житель заходу України готував ракетний удар по електропідстанціях

Чоловік з Тернопільщини

Співробітники СБУ викрили агента фсб в Тернопільській області. Про це повідомила пресслужба СБУ.
 
Він збирав інформацію про розміщення об’єктів критичної інфраструктури та особливості їхньої роботи на території західних регіонів.
 
Чоловіка цікавили локації і технічні характеристики місцевих електропідстанцій.
 
Отримані відомості він планував передати ворогу для підготовки і проведення серії прицільних ракетних ударів по українських об’єктах енергетики.
 
Співробітники СБУ своєчасно викрили зловмисника, задокументували його злочинні дії і затримали на спробі передачі окупантам розвідданих з власного смартфона.
 
Зрадником виявився мешканець Кременецького району (в Тернопільській області), якого російська спецслужба завербувала через прокремлівські погляди, які неодноразово оприлюднював у соцмережі.
 
Чоловік об’їжджав місцевість, встановлював місцезнаходження українських енергооб’єктів та фіксував їхні координати.
 
Під час обшуку у зловмисника вилучено телефон із доказами його розвідувально-підривної діяльності на користь країни-агресора.
 
Наразі слідчі повідомили фігуранту про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).

Також, у ЗСУ розповіли про ймовірність російського нападу.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Для боротьби з ухилянтами існує ідея блокування їх банківських карток
  2. Професора Йосипа Лося, якого звинуватили в домаганнях до студенток Львівського національного університету, відсторонили від роботи
  3. МЗС відреагувало на скандальне відео польського політика у Львові
  4. У мережах з’явилося відео, як чоловік у військовій формі штовхає велосипедиста, якого після падіння «мобілізують»
  5. У пʼятницю Львівщина попрощається з молодим Героєм Степаном Вʼєнцом

Найчитаніше

  1. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався зниклим безвісти з 2024 року
  2. У пʼятницю Львівщина попрощається з молодим Героєм Степаном Вʼєнцом
  3. Професора Йосипа Лося, якого звинуватили в домаганнях до студенток Львівського національного університету, відсторонили від роботи
  4. Затримали групу житомирян, які спеціально приїжджали до Львова обкрадати крамниці брендового одягу (ФОТО)
  5. Львівщина знову у скорботі: на фронті загинув Герой Євген Ходзінський