Житель Запоріжжя перебрався до Львова, щоб наживатися на місцевих пенсіонерах
Викрили зловмисника завдяки камерам спостереження
![](/uploads/media/d9/ab/d9aba1141ff4c7170360bb2d8319e7dc_w320.jpg)
У Львові поліцейські викрили зловмисника, який видурював у пенсіонерів значні суми грошей.
Як повідомили у Нацполіції Львівщини, 39-річний мешканець Запоріжжя, який тимчасово проживає у Львові, незаконно заволодів коштами щонайменше двох літніх львів’ян. Викрити зловмисника оперативникам кримінальної поліції допомогли камери спостереження «Безпечна Львівщина».
21 березня до поліції звернулася 67-річна мешканка Львова, яка повідомила, що невідомий чоловік незаконно заволодів її грошовими коштами.
Як встановили правоохоронці, на стаціонарний телефон до потерпілої зателефонував невідомий чоловік та повідомив, що її донька потрапила в ДТП, перебуває у реанімації та терміново потребує коштів на лікування. У подальшому жінка в під’їзді свого будинку передала зловмиснику усі свої збереження - 700 доларів США та 5 000 гривень.
Згодом, зрозумівши, що її ошукали, потерпіла звернулася до поліції.
Провівши оперативно-розшукові заходи та вивчивши відео з камер спостереження «Безпечна Львівщина», поліцейські невдовзі встановили особу зловмисника, причетного до скоєння правопорушення, неодноразово судимого за майнові злочини 39-річного мешканця Запоріжжя, який тимчасово проживає у Львові.
![](/uploads/media/f6/fa/f6fa0b626d9260bcbeb6e8b1a6d3dbaf_w640.jpg)
Також встановлено, що нещодавно у такий самий спосіб зловмисник ошукав літнього львів’янина, який передав йому 12 000 гривень «на лікування родича після ДТП».
Читайте також: українців попередили про нову шахрайську схему у соцмережах.
За обома фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ч.2 ст.190 (Шахрайство) ККУ. Максимальне покарання, передбачене санкціями статті, - позбавлення волі на строк до трьох років.
![](/uploads/media/33/fy/33fyz967404bdf3c8687491cf7fyza51_w640.jpg)
Увага! В Україні оголошено повітряну тривогу
Всі в укриття!
![](/uploads/media/46/c3/46c3432e7b23b0e3b6c6f223be69a3be_w640.jpg)
Повітряна тривога: в Україні існує загроза ракетних ударів
Всі в укриття!
![](/uploads/media/17/7a/177aaac1a00c3ac65d2c723d44db7eaa_w640.jpg)
Увага! Тривога! В Україні існує загроза ракетних ударів
Всі в укриття!