Жителів Львівщини закликають зменшити навантаження на енергосистему

Щоб допомогти енергетикам

Львівська обласна державна адміністрація повідомила, що енергетики потребують нашої допомоги.

У час найбільшого літнього споживання електроенергії на електростанціях проходить масштабна ремонтна кампанія, яка дозволяє підготуватися до наступного опалювального сезону.

Енергоблоки, на яких проводять ремонти, деякий час не можуть виробляти електроенергію. Цього літа об’єми робіт будуть більшими, ніж у попередні роки через російські атаки.

Енергетики потребують допомоги українців, щоб зменшити навантаження на енергосистему під час ранкових та вечірніх піків.

Правила економії:

  • за можливості, переносити використання потужних приладів з пікових ранкових та вечірніх годин на нічні, коли споживання низьке;
  • намагатись не включати одночасно потужні прилади (наприклад, бойлер та пральну машину);
  • не вмикати кондиціонер у пікові години споживання. При використанні кондиціонера – ставити його на вищу температуру, ніж ви звикли;
  • кип’ятити стільки води, скільки вам потрібно у конкретний час. Якщо у вас є газова плита - краще кип'ятити воду на ній.

Дотримання цих принципів дозволять більш рівномірно розподілити споживання електроенергії, згладити ранковий та вечірній піки та підтримати енергетиків, які готуються до наступної зими.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт