Жорстоке вбивство на Львівщині: раніше судимий замордував свою односельчанку
На Львівщині поліцейські оперативно затримали зловмисника, причетного до вбивства жінки. Чоловік, що скоїв цей жорстокий злочин, раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за вбивство. У Стрийський відділ поліції, 3 березня, надійшло повідомлення про те, що в одному з сіл району на порозі будинку, де проживає самотня жінка, сусіди виявили сліди крові. Двері у будинок були зачинені, на заклики відчинити господиня не відповідала, тому люди запідозрили щось недобре.
На місці події працювала слідчо-оперативна група, кінолог, а також працівники інших служб. У будинку поліцейські виявили тіло 53-річної власниці без ознак життя, зі слідами насильницької смерті.
«Проведеними оперативно-розшуковими заходами, завдяки злагодженим діям стрийських правоохоронців, впродовж кількох годин було встановлено, що до скоєння злочину причетний 53-річний односельчанин загиблої, котрий раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за вбивство. Він затриманий, зараз проводяться слідчі дії, зокрема встановлюються мотиви скоєння цього жорстокого злочину», — розповів заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Тарас Сабанюк.
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за п. 10 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання — позбавлення волі на термін від десяти до п’ятнадцяти років або довічне позбавлення волі.
Наразі, поліцейські з’ясовують обставини скоєння злочину, досудове розслідування триває. Зловмисник затриманий в порядку ст. 208 КПК України, невдовзі суд обере для нього міру запобіжного заходу.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Харкові монахи УПЦ МП вчиняли сексуальні злочини проти дітей
1
Обом підозрюваним загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі
Івано-Франківський суд присудив 5 мільйонів компенсації чоловікові, який без доказів відсидів строк за вбивство
1
Чотири рази суди ухвалювали вироки та призначали чоловікові покарання у вигляді позбавлення волі строком на 13 років
Військовий капелан попався на переправленні військовозобов’язаних чоловіків за кордон (ФОТО)
3
Щоб уникнути викриття, організатор перевозив їх у мікроавтобусі, ховаючи серед речей і маскувальних сіток
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі