Журналісти «Схем» встановили прізвища членів екіпажу літака Іл-76, який впав у Бєлгородській області (ФОТО)

Загибель щонайменше трьох підтвердили їхні родичі

Попередньо встановлено прізвища членів екіпажу російського літака Іл-76, що впав вранці 24 січня у Бєлгородській області. Загибель щонайменше трьох із них підтвердили їхні родичі. Екіпаж належав до 117-го військово-транспортного авіаційного полку із дислокацією в Оренбурзі. Дані про екіпаж розповіли журналісти «Схем» (Радіо Свобода).

Це 36-річний командир Станіслав Беззубкін, штурман Олексій Високін, 38-річний бортінженер Андрій Пілуєв.

Загибель командира Станіслава Беззубкіна підтвердила його дружина. Вона сказала, що про смерть чоловіка їй повідомили у російському Міністерстві оборони. За словами дружини загиблого росіянина, востаннє вона спілкувалась з чоловіком вранці, коли той мав вилітати з москви.

Дружина бортового інженера Андрія Пілуєва сказала, що знає про його про загибель, але офіційно про це їй не повідомляли. Дані у Мережі свідчать, що Пілуєв був нагороджений медаллю «За повернення Криму» та за участь у бойових діях у Сирії.

Загибель штурмана Олексія Високіна підтвердила двоюрідна сестра з посиланням на його батьків.

Фото: "Радіо Свобода" Олексій Високін, Андрій Пілуєв, Станіслав Беззубкін

Крім того журналісти розшукали в соціальних мережах сторінку ще одного члена екіпажу Іл-76 — бортового радиста Ігоря Саблінського. Під його фото висловлюють співчуття щодо загибелі.

Скриншот зі сторінки Саблінського у соцмережі / Фото: Радіо Свобода

Читайте також: українська розвідка розповіла, чи відомо, хто знаходився на борту збитого Іл-76

Також політ мав обслуговувати бортінженер авіадесантного обладнання Сергій Житєньов, але наразі не вдалося підтвердити його загибель.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також