Житель Тернопільщини через фейкову SMS від банку втратив майже 2000 грн
Незважаючи на чималу кількість потерпілих, громадяни продовжують втрати всі заощадження через свою безпечніть. 23 лютого на лінію «102» надійшло повідомлення від жителя Лановецького району. Краянин повідомив, що став жертвою телефонних шахраїв. Про це інформує ГУНП у Тернопільській області.
20-річний мешканець села Москалівка розповів, що на його засіб зв’язку надійшло смс- повідомлення про заблокування банківської картки. Для уточнення інформації молодик набрав номер телефону вказаний в смс-сповіщенні. Слухавку підняв невідомий, який представився співробітником банку. Аферист розповів історію за якою відбулось автоматичне блокування електронного гаманця саме через збій системи. Аби активізувати рахунок, пройдисвіт попросив уточнити персональні дані, що і зробив місцевий мешканець.
Вже згодом парубок не повірив своїм очам. Адже з його банківського рахунку несанкціоновано зняли всю готівку в розмірі 1 900 гривень. За допомогою звернувся до поліцейських.
Відомості про події внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 1 статті 190 частини Кримінального кодексу України.
Правоохоронці вкотре наголошують місцевим мешканцям, ніколи, ні за яких обставин, не повідомляти особисті дані невідомим. Інформація щодо карткових рахунків вважається конфіденційною, нею повинні володіти лише власники електронних гаманців.
Якщо ж ви потерпіли від рук аферистів, не зволікайте, одразу телефонуйте на лінію «102».
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- У Львові підозрюваний у вбивстві військового ТЦК у суді визнав свою вину
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі